Archiwum Rodziny Kamińskich

autorzy/autorki Andrzej Kamiński
występują Andrzej Kamiński; Urszula Kamińska
rok 1983

Ślub szwagra Andrzeja Kamińskiego – Marka i jego wybranki Bożeny, który odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Ludwika Mycielskiego w Warszawie (obecnie siedzibę ma tam Urząd Skarbowy) w grudniu 1983 roku. Państwo młodzi i świadkowie składają podpisy na dokumentach, para młoda wymienia się obrączkami. Urzędnik składa państwu młodym gratulacje, następnie życzenia składają rodziny i bliscy. Państwo młodzi zbierają rozrzucone na ich cześć monety. Po wyjściu z budynku urzędu zostają obrzuceni ryżem, po czym wsiadają do samochodu.

słowa kluczowe Poland  Przyczółek Grochowski  Warszawa  ślub cywilny  ślub  małżeństwo  Urząd Stanu Cywilnego  USC  rodzina  państwo młodzi  para młoda  obrączki