Archiwum Rodziny Janczurów

występują Zbigniew Janczur; Wanda Janczur
rok 1960–1969; 1971

Cz. 1

Piknik w Popowie koło Warszawy, lata 60., sceny rodzajowe: opalanie się, gra w piłkę, w zbijanego i w badmintona, wspólny posiłek. Z filmu bije pozytywna energia, po uczestnikach widać radość ze spotkania i wspólnego spędzania czasu. W wydarzeniu wzięła udział rodzina ze strony Zbigniewa Janczura.

Cz. 2

Miesiąc miodowy Wandy i Zbigniewa Janczurów, w ramach którego udali się ze znajomymi do zaśnieżonego Zakopanego. W filmie typowe dla takich wyjazdów sceny: przejazd saniami zaprzężonymi w konia, spacery i odpoczynek na górskich szlakach, panoramy gór, brodzenie w śniegu, ślizganie się. Uczestnikom wyjazdu wyraźnie dopisuje dobry humor.

słowa kluczowe miesiąc miodowy  Zakopane  Popowo  piknik  rodzina  sport  rekreacja  odpoczynek  Tatry  góry  sanie  szlak turystyczny