Archiwum Rodziny Janczurów

występują Teresa Janczur; Zbigniew Janczur
rok 1972

Cz. 1

Miesiąc miodowy Wandy i Zbigniewa Janczurów. Zimowy spacer ze znajomymi w zaśnieżonych górach w Zakopanem.

Cz. 2

Piknik w lesie nad Zalewem Zegrzyńskim. Wanda, będąca w ciąży, patrzy w kamerę, znajomi leżą na kocu, wygłupiają się. Zbigniew pije piwo do kamery.

Cz. 3

Plener. Wanda na spacerze ze śpiącym w wózku dzieckiem. Bezskutecznie usiłuje obudzić córkę.

Cz. 4

Wczesna jesień. Wanda siedzi na ławce pod pomnikiem Chopina w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Potem spaceruje z dzieckiem na rękach. Dziecko siedzi na kolanach ojca i pije z butelki. W stawie pływają łabędzie. Wanda próbuje uspokoić córkę, podając jej smoczek. Zbigniew z córką na rękach stoi zwrócony w stronę kamery.